Pellet Barlinek - efektywny, ekologiczny pellet drzewny
Dostawa i płatność

Dostawa i płatność

Dostawa

Nasze produkty wysyłamy w ciągu 7 dni roboczych od momentu zaksięgowania środków na koncie. W przypadku niektórych towarów oraz w okresach wzmożonego zainteresowania produktami (tzw. „wysoki sezon”) termin dostawy może ulec przedłużeniu do maksymalnie 45 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia płatności. Dbamy o jakość naszych produktów i ich odpowiednie zabezpieczenie w transporcie. Barlinek dokłada najwyższych starań, aby przesyłka dotarła do Ciebie w nienaruszonym stanie, z przyczyn jednak od nas niezależnych mogą nastąpić uszkodzenia przesyłek, dlatego też bardzo prosimy o sprawdzenie stanu przesyłki w obecności kuriera, celem spisania protokołu reklamacyjnego, który umożliwi Ci dochodzenie odpowiednich roszczeń.

Produkty wysyłamy kurierem operatora Poczta Polska od 8:00 do 16:00 w dni robocze. Dostawa do bramy posesji. Koszt dostawy jest wliczony w cenę towaru widoczną w sklepie.

Towar dostarczamy tylko na terytorium Polski.

Płatności

W naszym sklepie możesz skorzystać z czterech form płatności: szybkiego przelewu, kartą płatniczą VISA, Mastercard oraz przelewu tradycyjnego. Jeśli skorzystasz z szybkiego przelewu lub przelewu tradycyjnego, zamówione towary wyślemy, gdy nasz system potwierdzi otrzymanie Twojej płatności.