MZ Zephyr

MZ
Miniatury
Miniatury
Miniatury
Miniatury
Miniatury
Miniatury
Miniatury
Miniatury
Miniatury

Ogrzewacz powietrza o mocy 9kW. Dopracowany i piękny w swojej prostocie zmienia każde otoczenie w którym się znajduje. Wysoka funkcjonalność i komfort użytkowania oznaczają więcej cennego czasu dla siebie. Urządzenie dedykowane do miejsc gdzie potrzebujemy codziennego ciepła i wygody użytkowania, czyli np. domostw oraz lokali użytkowych. Dokładnie sterując jego pracą jesteśmy w stanie zaoszczędzić energię, pieniądze i czas. Ponadto Zephyr jest łatwy w utrzymaniu. Specjalnie dobrany sterownik przystosował go do samodzielnej pracy, podczas naszej nieobecności, aż do 48 godzin. Sposób podawania paliwa to innowacja o nazwie DSS ( Dual Stellar Solution).

Zrzutkowy gwiazdowy system podawania sprawia, że urządzenie jest bardziej niezawodne i bezpieczne. Samoczynnie zapobiega cofaniu płomienia w kierunku zbiornika paliwa. Pozwala to również na dokładniejsze dawkowanie paliwa niż w przypadku standardowych systemów ślimakowych spotykanych u konkurencji.

Najważniejszą korzyścią płynącą z użytkowania modelu Zephyr jest wygoda. Płomień w domu to magiczna chwila która hipnotyzuje. Przy naszym produkcie można rozkoszować się ciepłem i wizją tańczących płomieni. Należy też pamiętać o źródle tego przedstawienia. Pellet to najlepsze paliwo ze wszystkich biomas.

Opcjonalnie: sterowanie przy pomocy GSM/SMS.

 

 

Zakładki

Menu instalacji