Aktualności

 • 13.12.2018

  Ekologiczny pellet Barlinka po raz kolejny otrzymał godło “Konsumencki Lider Jakości 2018” - nagrodę przyznaną w oparciu o badania konsumenckie, których celem było wyłonienie najlepszych produktów i marek w Polsce.

  Dziękujemy Klientom za zaufanie i jednocześnie przypominamy, że  Barlinek jest pierwszą firmą w Polsce, która posiada 2 ścieżki certyfikacji pelletu, gwarantujące...

 • 23.01.2018

  Progetto Fuoco to najważniejsze na świecie targi poświęcone tematyce biopaliw, które będą miały miejsce 21-25 lutego we Włoszech, na terenie Fiera di Verona. W czasie tego pięciodniowego wydarzenia będzie możliwość poznania największych producentów  oraz najnowszych ofert związanych z energetycznym wykorzystaniem  drewna, wśród których nie może zabraknąć również lidera w tej branży - firmy...

 • 24.11.2016

  Polskie powietrze jest najbardziej zanieczyszczone w Unii Europejskiej, z tego powodu jest zwiększona liczba zachorowań na choroby płuc, serca czy nowotwory. Wymiana ogrzewania na nowoczesne to inwestycja w zdrowie bliskich i sąsiadów. Do wyboru są m.in. kotły i piecyki na biomasę (pellet) czy węgiel, odnawialne źródła energii albo pompy ciepła.

  Przeczytaj artykuł: Czyste powietrze...

 • 27.01.2016

  Już w lutym w dniach 24-28.02.2016, na terenie targów FIERA DI VERONA we Włoszech, odbędą się międzynarodowe targi branży biopaliw. Kominki, piece, kotły c.o. oraz sposoby pozyskiwania i przygotowania drewna to główne tematy targów PROGETTO FUOCO, na których nie może zabraknąć nas jako lidera w branży.

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska !!! Pawilon 11 - aleja A -...

 • 18.11.2014

  Ekologiczny pellet Barlinka otrzymał właśnie godło “Konsumencki Lider Jakości 2014” - nagrodę przyznaną w oparciu o badania konsumenckie, których celem było wyłonienie najlepszych produktów i marek w Polsce.
  Przypominamy także, że nasz pellet jest jednym z nielicznych produktów na rynku, którego jakość potwierdzają aż dwa certyfikaty.

  Podwójna certyfikacja...

 • 03.04.2014

  Barlinek znalazł się w gronie laureatów plebiscytu Akcenty 2013 organizowanego przez portal e-petrol. Użytkownicy portalu w drodze głosowania zdecydowali, które firmy najmocniej zaakcentowały swoją obecność na polskim rynku paliwowym w minionym roku. Nagrody przyznane zostały w 5 kategoriach. Barlinek zwyciężył w kategorii „Paliwa grzewcze”. Wyróżnienie to jest kolejnym dowodem na rosnącą...

 • 31.03.2014

  19 marca w Kielcach odbyła się już VII konferencja w ramach Polskiego Kongresu Energii Odnawialnej – Energia Jutra. Barlinek, został partnerem konferencji, gdyż ekologia jest wpisana w DNA marki.

  W kieleckim wydarzeniu wzięło udział wielu znamienitych gości, w tym przedstawiciele władz centralnych i regionalnych oraz eksperci z branży energetycznej, którzy podczas debaty otwierającej, a...

 • 19.03.2014

  Za nami kolejna edycja targów Progetto Fuoco w Veronie. Ta IX edycja targów cieszyła się równie dużym zainteresowaniem jak dotychczasowe spotkania branży. Tegoroczna impreza była największą, jaką udało się do tej pory zorganizować. Impreza targowa zorganizowana została na powierzchni ponad 85 000 m2m, gromadząc tym samym ponad 650 wystawców z 36 krajów. Na uwagę zasługuję...

 • 04.02.2014

  Pellet Barlinecki, uzyskał w styczniu 2014 r. certyfikat ENplus A1. Jest to już kolejne wyróżnienie przyznane naszemu produktowi, które stawia go najwyżej w rankingu  jakościowym pelletów drzewnych dostępnych na rynku europejskim.

  Jako pierwsi w Polsce mamy 2 ścieżki certyfikacji, gwarantujące naszym Klientom, że Pellet Barlinecki ma powtarzalną jakość premium.

  Nasze produkty...

 • 13.01.2014

  Już w lutym w dniach 19-23,  na terenie targów FIERA DI VERONA we Włoszech, odbędą się międzynarodowe targi branży biopaliw.
  Kominki, piece, kotły c.o. oraz sposoby pozyskiwania i przygotowania drewna to główne tematy targów PROGETTO FUOCO, na których nie może zabraknąć nas jako lidera w branży.

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska !!!Pawilon 2 - aleja D - stanowisko 5...

Strony

Menu instalacji