ECOFIRE

Ecofire VP

Nagrzewnica powietrza typ Ecofire VP jest nowoczesnym urządzeniem przeznaczonym do nadmuchowego ogrzewania hal warsztatowych, pomieszczeń magazynowych ,kościołów, szklarni, używane do podawania gorącego powietrza w suszarniach zbóż , ziół, drewna czy budynkach inwentarskich. Urządzenie zostało zaprojektowane do współpracy z produkowanym od kilku lat przez firmę ECOVARM palnikiem typ E1 o mocy 24kW, przeznaczonym do spalania pelletu drzewnego. Nagrzewnica umożliwia podgrzewanie powietrza w pomieszczeniach o kubaturze od 500 do 5000 m3.

Zaletami urządzenia są:

Polski

ECOFIRE PE+

Ecofire PE+ kocioł na pellety
Kompaktowe kotły ECOFIRE PE+ wyznaczają nowe standardy w klasie kotłów spalających pellet.
Tygodniowy zasobnik na pellety zintegrowany z kotłem nadaje bryle kotła nowoczesny i estetyczny wygląd. Zastosowanie ruchomego rusztu i ceramicznego paleniska pozwala na osiągnięcie najwyższej efektywności spalania.. ECOFIRE PE+ jest tak skonstruowany, aby mieć długą żywotność  oraz niskie koszty eksploatacji. ECOVARM jest producentem palników marki ECOFIRE od ponad 10 lat.

Polski

ECOFIRE E1

Ecofire E1 palnik na pellet spalający granulat drzewny (pellety, pellets) jest optymalnym urządzeniem przeznaczonym do współpracy  z kotłami grzewczymi o mocy 10 - 30 kW.
Dzięki zastosowaniu dodatkowego podajnika wewnątrz palnika nadaje się również do spalania gorszych gatunków pelletu oraz mieszanek pelletu z owsem o zawartości popiołu większej niż 1%. Palnik ECOFIRE E1 wyposażony jest w regulator z wyświetlaczem graficznym zapewniającym prostą obsługę. Steruje on pracą kotła, pompą obiegu kotłowego oraz ładowaniem ogrzewacza ciepłej wody lub zbiornika buforowego.

Polski

ECOFIRE E+

Ecofire E+ palniki na pellet dzięki zastosowaniu ruchomego rusztu i ceramicznego paleniska charakteryzują się doskonałą sprawnością oraz zapewniają dobre usuwanie żużla i popiołu z komory spalania. Ruchomy ruszt uruchamiany automatycznie lub ręcznie.
Ecofire E+ palniki na pellety mogą być montowane w kotłach węglowych: klasycznych i retortowych.. Palnik wyposażony jest w regulator z wyświetlaczem graficznym zapewniającym prostą obsługę. Steruje on pracą kotła, pompą obiegu kotłowego oraz ładowaniem ogrzewacza ciepłej wody lub zbiornika buforowego.

Polski

ECOFIRE PE

Kotły ECOFIRE PE wyznaczają nowe standardy w klasie kotłów spalających pellet.

Zastosowanie ruchomego rusztu i ceramicznego paleniska pozwala na osiągnięcie najwyższej efektywności spalania.. ECOFIRE PE jest tak skonstruowany, aby mieć długą żywotność  oraz niskie koszty eksploatacji. ECOVARM jest producentem palników marki ECOFIRE od ponad 10 lat.

Polski

Menu instalacji