MZ

MZ Meribel

Piec na pellet z płaszczem wodnym.

Polski

MZ Salen

Stal, dąb, czarne szkło hartowane, minimalizm, Wzornictwo i elegancja to piec z płaszczem wodnym SALEN.

Polski

MZ Aspen

Bezkonkurencyjny styl, nienaganne szczegóły i wysoka wydajność to główne cechy, które odróżniają nasz piec Aspen. Ten nowoczesny piec z płaszczem wodnym doskonale może pełnić rolę głównego źródła ciepła twojego domu. Wykorzystuje jako opał pellet, nazywany paliwem przyszłości, wysoko wydajny i ekologiczny, zapewniający skuteczne i czyste spalanie, z wysokim odzyskiem ciepła i niską emisją zanieczyszczeń. Piec na pellet z płaszczem wodnym Aspen jest w stanie wytworzyć moc do 14,3 kW, a jego efektywność to niemal 92%. Przy jego kompaktowej formie będzie spełniał wasze wymagania.

Polski

MZ Gibli

Najmniejszy z gamy produktów marki MZ. Dysponuje mocą 6,2kW. Nazwa Gibli pochodzi od nazwy gorącego wiatru wiejącego w północnej części afrykańskej pustyni. Nie bez powodu otrzymał taką nazwę. To niepozorne urządzenie potrafi pozytywnie zaskoczyć. Wysoka sprawność na poziomie 92,2% i znakomity wygląd dają mu przewagę.

Jego wzornictwo wychodzi naprzeciw obecnym oczekiwaniom rynku. Ponadczasowa, bardzo oszczędna forma zyskuje sympatię, co w połączeniu z dbałością wykonania składa się na konkurencyjność produktu na rynku europejskim.

Polski

MZ AIRBOX 22

Generator ciepłego powietrza marki MZT. Przystosowany do przesyłu rozgrzanego powietrza w miejsce gdzie tego potrzebujesz. Posiada trzy dysze za pomocą których powietrze dystrybuowane jest do systemu ogrzewania. Posiada zintegrowany z obudową zbiornik paliwa o pojemności 90dm3. Podawanie paliwa polega na innowacyjnym systemie podajnika o podwójnym połączeniu gwiazdowym. Charakterystyczny jest brak elementów rurowych i napędów generujących dodatkowe zużycie energii. Posiada dwa wbudowane wentylatory: wyciągowy spalin i nadmuchowy dla wymuszonego obiegu wygenerowanego powietrza.

Polski

MZ Verbier

Piec na pellet 20kW, o nowoczesnym, minimalistycznym wzornictwie. W pełni funkcjonalne urządzenie, które dobrze wygląda i nadaje się do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych. Pod tym względem tworzy całkowicie nowe trendy. To piec z płaszczem wodnym posiadający wszelkie cechy dobrego technicznego kotła. Wymiennik ciepła - sprawdzona konstrukcja która potrafi wygenerować do 20kW mocy przy efektywności aż 90,2%.

Polski

MZ Marin

Ogrzewacz powietrza o mocy 9,5kW. Czysta moc ubrana w gładkie linie. Elegancki w swojej formie. Łączy w sobie oryginalny design i biegłość technologiczną. Smukły typ piecyka, który wpasuje się zarówno w nowoczesne odważne wnętrza, jak i te z tradycyjnym szykiem. Łatwy w utrzymaniu, wygodny w użytkowaniu. Sposób podawania paliwa to innowacja o nazwie DSS ( Dual Stellar Solution). Zrzutkowy gwiazdowy system podawania sprawia, że urządzenie jest bardziej niezawodne i bezpieczne. Samoczynnie zapobiega cofaniu płomienia w kierunku zbiornika paliwa.

Polski

MZ Zephyr

Ogrzewacz powietrza o mocy 9kW. Dopracowany i piękny w swojej prostocie zmienia każde otoczenie w którym się znajduje. Wysoka funkcjonalność i komfort użytkowania oznaczają więcej cennego czasu dla siebie. Urządzenie dedykowane do miejsc gdzie potrzebujemy codziennego ciepła i wygody użytkowania, czyli np. domostw oraz lokali użytkowych. Dokładnie sterując jego pracą jesteśmy w stanie zaoszczędzić energię, pieniądze i czas. Ponadto Zephyr jest łatwy w utrzymaniu.

Polski

MZ IDROBOX 26, 32

MZ IdroBox Evo to linia kotłów na pellet wyposażona w innowacyjny system DSS (Dual Stelar Solution) z podajnikiem zrzutkowym. Konstrukcja tego systemu zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania i zwiększoną precyzję dozowania paliwa. Kocioł IdroBox Evo 26 to kompaktowe urządzenie o dużej mocy. Jego niewielkie gabaryty sprawiają, że jest to propozycja idealna do niewielkich pomieszczeń gospodarczych i kotłowni.

Polski

MZ IDROBOX 18, 22

MZ IdroBox Evo to linia kotłów na pellet wyposażona w innowacyjny system DSS (Dual Stelar Solution) z podajnikiem zrzutkowym. Konstrukcja tego systemu zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania i zwiększoną precyzję dozowania paliwa. Kocioł IdroBox Evo 18/22 to kompaktowe urządzenie o dużej mocy. Jego niewielkie gabaryty sprawiają, że jest to propozycja idealna do niewielkich pomieszczeń gospodarczych i kotłowni.

Polski

Menu instalacji