Jak zamawiać - Krok po Kroku

KROK 1 - REJESTRACJA

Zarejestruj się lub dokonaj zakupu bez rejestracji na stronie -  podaj dane do faktury, dane kontaktowe w tym adres e-mail oraz szczegóły dostawy.

KROK 2 - SKŁADANIE ZAMÓWIENIA

Zamówienia dokonujesz przy pomocy formularza, w którym wybierasz interesujące Cię produkty. Jeśli skorzystałeś z opcji „zakup bez rejestracji” lub jeśli jako zarejestrowany użytkownik nie wprowadziłeś danych z kroku 1., wtedy dodatkowo wprowadzasz dane do faktury, dane kontaktowe w tym adres e-mail oraz szczegóły dostawy.

Pamiętaj o tym, że towary zamawiasz na palety!
W przypadku różnych frakcji pelletu - różni się waga towaru (paleta jednego produkt waży 990 kg a drugiego 1000 kg).

KROK 3 - OPŁATA ZA ZAMÓWIENIE

Twoje zamówienie zostało złożone. Pamiętaj że sprzedaż towaru realizowana jest na zasadzie przedpłaty!

W przypadku zakupu przez zarejestrowanego użytkownika:

Wkrótce z działu realizacji otrzymasz fakturę proforma (będzie ona do pobrania z Twojego konta z którego składałeś zamówienie), wraz z numerem konta bankowego na który należy dokonać zapłaty za towar. O wystawieniu faktury będziesz poinformowany mailowo - na wskazany w procesie rejestracji adres e-mail.

W przypadku zakupu bez rejestracji:

Wkrótce z działu realizacji otrzymasz fakturę proforma (będzie ona przesłana na adres e-mail wskazany w formularzu zamówienia), wraz z numerem konta bankowego na który należy dokonać zapłaty za towar.

Jeśli faktura nie dotrze na Twój e-mail w ciągu trzech dni roboczych, skontaktuj się z naszym pracownikiem pod numerem 41 3331848 lub 41 3331846.

KROK 4 - WYSYŁKA ZAMÓWIENIA

Po opłaceniu, i po zaksięgowaniu wpłaty towar zostanie wysłany kurierem Poczty Polskiej. Informację o wysyłce otrzymasz mailowo wraz z numerem listu przewozowego.

Informacje o statusie przesyłki można dostać po otrzymaniu numeru listu przewozowego pod numerami 91 4623332 / 725 230 550 lub na stronie 
http://emonitoring.poczta-polska.pl/ ; logistyka.szczecin@poczta-polska.pl

Uwaga! Dostawa biopaliw (pelletu, brykietu) odbywa się w dni robocze między 8:00 a 16:00!

Menu instalacji