Pellet z Barlinka po raz kolejny Złotym Laureatem Konsumenckiego Lidera Jakości

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, w którym o 100% wyników decydują konsumenci. To oni w toku badań obdarzając zaufaniem konkretne marki i produkty decydują o przyznaniu złotego, srebrnego i brązowego godła Konsumencki Lider Jakości 2020. Za każdym medalem stoją rzeczywiste głosy i zaufanie klientów i konsumentów, dlatego jest ono wiarygodną gwarancją i dodatkowym sygnałem dla rynku, iż produkty nim sygnowane są rokrocznie obdarzane zaufaniem przez miliony Polaków. Organizatorem programu jest Redakcja Strefy Gospodarki ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz Dziennikiem Gazetą Prawną. 

Klienci przyznając godło Konsumencki Lider Jakości 2020 ponownie docenili pellet z Barlinka, wskazując zarówno na walory użytkowe produktu, jak i silną markę producenta. Podkreślali, że firma gwarantuje wysoką kaloryczność opału i że jest to sprawdzony produkt godny zaufania. Firma Barlinek to spółka o długoletniej tradycji, który dostarcza produkty o najwyższej jakości, zachowując przy tym najlepsze standardy ochrony środowiska. Pellet barlinecki zatem to zerowy bilans dwutlenku węgla i troska o naszą planetę. Większość konsumentów podkreślała również takie walory jak: wydajność, wysoka energetyczność, długi czas użytkowania czy ekologiczność. 

Złote godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2020 dla pelletu Barlinka to kolejne wyróżnienie dla naszego produktu, które uznaje jego najlepszą jakość i wybór przez konsumentów. Nagroda ta to również dalsza motywacja do rozwoju fi rmy oraz produktów, tak aby być najlepszym z najlepszych. Ogólna próba badania przekroczyła w roku 2020 ponad 16,5 tys. osób.

Powróć do:

Infolinia:
41 243 58 88

PN.-CZW. 7.00-16.00
PT. 7.00-13.00