Certyfikaty

_Certyfikaty

Jako pierwsi w Polsce mamy 2 ścieżki certyfikacji, gwarantujące naszym Klientom, że Pellet Barlinecki ma powtarzalną jakość premium.

Nasze produkty zostały ocenione, jako jedne z najbardziej stabilnych (powtarzalnych) jakościowo granulatów paliwowych na rynku.

Wybierając nasz produkt mają Państwo pewność, że zawsze używamy 100% własnych surowców, czyli 100% naturalnego, ekologicznego drewna. Surowiec, wykorzystywany do produkcji pelletu barlineckiego, nie jest przypadkowy. Podlega na każdym etapie obróbki, nieustannej, podwójnej kontroli, zapewniając zawszę tę samą, sprawdzoną jakość. Certyfikaty obligują nas do utrzymania najwyższego – europejskiego poziomu jakości.
Certyfikaty obligują nas do utrzymania najwyższego – europejskiego poziomu jakości.

Stając naprzeciw tym wymogom, oddajemy w Państwa ręce najlepszy produkt na rynku !!!!

Certyfikat DIN PLUS

Z dniem 15.05.2009 firma Barlinek uzyskała prestiżowy certyfikat DIN plus dla produkowanych pelletów drzewnych. W lipcu 2010 roku uzyskaliśmy certyfikat Din Plus także dla naszego ecopelletu produkowanego w Winnicy na Ukrainie. Tym samym została potwierdzona i dowiedziona wysoka jakość wyrobu i to przez uznaną w świecie jednostkę certyfikującą DIN CERTCO.

Certyfikat ENplus A1

Pellet Barlinecki, uzyskał w styczniu 2014 r. certyfikat ENplus A1. Jest to już kolejne wyróżnienie przyznane naszemu produktowi, które stawia go najwyżej w rankingu jakościowym pelletów drzewnych dostępnych na rynku europejskim.

Certyfikat dla pelletu produkowanego w zakładzie w Barlinku 

Certyfikat ENplus 

Certyfikat DIN PLUS 

Parametry PELLETU – raport z badań
(w języku niemieckim)

Certyfikat dla pelletu produkowanego w zakładzie w Winnicy na Ukrainie

Certyfikat DIN PLUS – w j. angielskim

Certyfikat DIN PLUS – w j. niemieckim

Certyfikat ENplus 

Certyfikat DIN PLUS – w j. angielskim

Infolinia:
41 243 58 88

PN.-CZW. 7.00-16.00
PT. 7.00-13.00