Pellet Barlinek – Zamówienie

Zamówienie

Dostawa Gratis

Dołącz do Pellet Club i kupuj taniej – odbierz 100 złotych na start!

Na tej stronie zamówisz Pellet Barlinek oraz Brykiet Barlinek z darmową dostawą kurierem.
Obecnie czas dostawy wynosi do 10 dni roboczych od momentu zaksięgowania środków na koncie. .

Obecnie czas dostawy wynosi do 10 dni roboczych od momentu zaksięgowania środków na koncie. Jeśli zamówienie nie zostanie opłacone w ciągu trzech dni roboczych zostanie anulowane.

Dbamy o jakość naszych produktów i ich odpowiednie zabezpieczenie w transporcie. Barlinek dokłada najwyższych starań, aby przesyłka dotarła do Państwa w nienaruszonym stanie, z przyczyn jednak od nas niezależnych mogą nastąpić uszkodzenia przesyłek. W związku z tym prosimy o sprawdzenie stanu przesyłki w obecności kuriera, w celu spisania ewentualnego protokołu reklamacyjnego, który umożliwi dochodzenie odpowiednich roszczeń.

Produkty wysyłane są kurierem na zlecenie Barlinek S.A. w dni robocze, w godzinach od 8:00 do 16:00.

Dostawa odbywa się do bramy posesji. Koszt przesyłki jest wliczony w cenę towaru widoczną w sklepie. Towar dostarczamy tylko na terytorium Polski.

Wymagania dotyczące dostawy:

Droga dojazdowa musi być utwardzona (asfalt, beton, płytki) i przejezdna (bez zarośli, itp.). 

Jeśli kierowca stwierdzi, że droga jest nieprzejezdna lub zagraża w jakikolwiek sposób rozładunkowi, ma prawo odmówić rozładunku dostawy. W takim przypadku Klient jest zobowiązany wskazać drugi adres rozładunku.

Państwo jesteście odpowiedzialni za umożliwienie dojazdu kuriera do miejsca rozładunku – prosimy o zagwarantowanie płynnego przejazdu do miejsca dostawy. Nie jest możliwe wyładowanie/zabranie palety na/z miękkiego podłoża. Zlecenia realizują samochody ciężarowe, ponieważ przesyłka paletowa dedykowana jest dla tego typu pojazdów z parametrami powyżej 3,5 t. DMC.

W przypadku zwrotu towar powinien zostać przygotowany w takiej formie, w jakiej został do Państwa dostarczony, tzn. na palecie, zabezpieczony folią stretch. Odbiór jest możliwy tylko z miejsca utwardzonego.

Transport zwrotów:

Ze względu na swój charakter (waga, gabaryty palety) musicie mieć Państwo na uwadze, że zwrot towaru nie może nastąpić w zwykłym trybie poprzez odesłanie pocztą.

Aktualne koszty
transportowe zwrotu za pośrednictwem firm kurierskich należy sprawdzić w cennikach tych firm a w przypadku Poczty Polskiej podane zostaną Klientowi
każdorazowo w drodze mailowej info@barlinek.com.pl lub telefonicznej Tel. +48 41-333-11-00.

Darmowa dostawa pod samą bramę

Bezpieczne zakupy bezpośrednio u producenta

Jakość potwierdzona certyfikatami i nagrodami

Produkty

Pellet 6 mm (paleta 990 kg / w workach po 15 kg) 1 590,00 
Brykiet drzewny ecobriketts (paleta 960 kg) 1 790,00 
Pellet 8 mm (paleta 990 kg / w workach po 15 kg) 1 590,00  Brak w magazynie
Pellet 6 mm big bag (1000 kg) 1 570,00 
Pellet 6 mm (450 kg - 30 szt. worków po 15 kg) 799,00 

Dane płatności

Polska

Polska

Twoje zamówienie

Produkt
Ilość
Kwota
Kwota 0,00 
Łącznie 0,00 
  • Prosimy o wpłatę bezpośrednio na nasze konto bankowe. Proszę użyć numeru zamówienia jako tytułu płatności. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Wprowadź kod BLIK

Wprowadź 6-cyfrowy kod BLIK pobrany z aplikacji bankowej.

Niepoprawny kod BLIK.

Brak zaakceptowanego regulaminu Przelewy24.