Nagrody

_Nagrody

Złote godło „Konsumencki Lider Jakości 2020”

przyznane głosami konsumentów w badaniu Uniwersytetu Jagiellońskiego

Złote godło „Konsumencki Lider Jakości 2019 – Grand Prix”

przyznane głosami konsumentów w badaniu Uniwersytetu Jagiellońskiego

Złote godło „Konsumencki Lider Jakości 2019”

przyznane głosami konsumentów w badaniu Uniwersytetu Jagiellońskiego

Złote godło „Konsumencki Lider Jakości 2018”

przyznane głosami konsumentów w badaniu Uniwersytetu Jagiellońskiego

Złote godło „Konsumencki Lider Jakości 2014”

przyznane głosami konsumentów w badaniu Uniwersytetu Jagiellońskiego

Akcent 2013 w kategorii „Paliwa grzewcze”

Barlinek znalazł się w gronie laureatów plebiscytu Akcenty 2013 organizowanego przez portal e-petrol. Użytkownicy portalu w drodze głosowania zdecydowali, które firmy najmocniej zaakcentowały swoją obecność na polskim rynku paliwowym w minionym roku.
 
Nagrody przyznane zostały w 5 kategoriach. Barlinek zwyciężył w kategorii „Paliwa grzewcze” Wyróżnienie to jest kolejnym dowodem na rosnącą pozycję rynkową oferowanych przez nas ekologicznych biopaliw: drzewnego granulatu Ecopellet oraz brykietu drzewnego Ecobriketts.

Skrzydła 2011 – nagroda gospodarcza regionu świętokrzyskiego

23 września 2011 r. Barlinek otrzymał nagrodę gospodarczą regionu świętokrzyskiego „Skrzydła 2011” za pellet drzewny – ekologiczne, stałe biopaliwo. Kapituła konkursowa uhonorowała tym samym produkt, który zdobywa uznanie i popularność w wielu europejskich gospodarkach, a od kilku lat staje się coraz bardziej interesującą alternatywą dla oleju opałowego czy węgla zwanego ekogroszkiem, także w Polsce. Konkursowi patronowało Ministerstwo Gospodarki.

Nagroda „PŁOMIEŃ ROKU” za „Polski Produkt Roku”

Nagroda przyznana przez kwartalnik „Świat Kominków” w kategorii „Polski Produkt Roku”.Kategoria ta uwzględnia dynamiczny rozwój branży w Polsce, gdzie sporo produktów już reprezentuje dobry, europejski poziom. W 2008 Jury doceniło doskonały ECOPELLET oraz nowatorski w polskich warunkach sposób dystrybucji, dający szansę na popularyzację ogrzewania pelletami.W roku 2010 wyróżniene otrzymał barlinecki ECOBRIKETTS.

MEDAL na Targów Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA

Barlinek SA został nagrodzony medalem za Ecopellet – naturalne paliwo z biomasy produkowane w fabryce w Barlinku – na 13 edycji Targów Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA organizowanych przez Międzynarodowe Targi Szczecińskie.

EKOLAUR przyznany przez Polską Izbę Ekologii

23 czerwca 2009 r. w Katowicach firma Barlinek otrzymała nagrodę – „Ekolaur” Polskiej Izby Ekologii za pellet barlinecki, w kategorii: ekoprodukt w gospodarstwach domowych i w gospodarce komunalnej. Przyznana nagroda jest potwierdzeniem ekologicznego charakteru i doskonałej jakości tego produktu..
Infolinia:
41 243 58 88

PN.-CZW. 7.00-16.00
PT. 7.00-13.00