Podsumowanie targów Progetto Fuoco w Veronie

Podsumowanie targów Progetto Fuoco w Veronie

Za nami kolejna edycja targów Progetto Fuoco w Veronie. Ta IX edycja targów cieszyła się równie dużym zainteresowaniem jak dotychczasowe spotkania branży. Tegoroczna impreza była największą, jaką udało się do tej pory zorganizować. Impreza targowa zorganizowana została na powierzchni ponad 85 000 m2m, gromadząc tym samym ponad 650 wystawców z 36 krajów. Na uwagę zasługuję również liczba odwiedzających targi, bowiem organizatorzy chwalą się iż w trakcie wszystkich dni trwania imprezy, targi odwiedziło ponad 75 tyś. osób.

Targi w Veronie to miejsce, w którym co dwa lata spotyka się największa elita firm z branży nowych ekologicznych technologii grzewczych. W tym roku również pojawili się najwięksi, liczący się w Europie producenci peletów (w tym również Barlinek ze swoimi ekologicznymi produktami grzewczymi). Rok do roku zwiększa się liczba wystawców z branży urządzeń grzewczych na pelet. Producenci urządzeń (szczególnie kominki na pelet) w tym roku przedstawiając urządzenia grzewcze postawili mocno na ich wygląd. Porównując wzornictwo urządzeń do poprzedniej edycji targów, można zauważyć, że wzornictwo nie jest już podobne wśród różnych producentów. Większość producentów widząc olbrzymie zainteresowanie klientów tego typu produktem, starała się wymyśleć swój niepowtarzalny design.

Stoisko Barlinka cieszyło się zainteresowaniem Klientów, możemy powiedzieć śmiało, że była to bardzo udana dla nas impreza targowa. To właśnie na targach, poinformowaliśmy o otrzymaniu prestiżowego certyfikatu EN Plus, potwierdzającego jakość naszych produktów.

Do zobaczenia na następnej edycji targów Progetto Fuoco !!!

Infolinia:
41 243 58 88

PN.-CZW. 7.00-16.00
PT. 7.00-13.00